Program Davisa® Dla Małych Dzieci

Program Davisa® Dla Małych Dzieci

Program Davisa® dla Małych Dzieci jest 30-sto godzinnym, zindywidualizowanym programem, dostosowanym do potrzeb i możliwości dziecka w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Celem programu jest zapewnienie dzieciom w wieku 5-7 lat jak najlepszego startu na początku ich kariery edukacyjnej.

Cele programu Davisa® dla Małych Dzieci?

Pokazanie dziecku umiejętności uczenia się, która przyda się w całym przyszłym życiu
Wyposażenie dziecka w umiejętności konceptualne potrzebne do rozwijania płynności czytania i rozumienia czytanego tekstu
Przekazanie rodzicowi lub osobie wspierającej umiejętności i wystarczającą pewność siebie, aby kontynuować pracę z dzieckiem po zakończeniu programu

Metoda

Klient uczy się prostego sposobu skupiania się. Ten sposób skupiania się w metodzie Davisa jest charakterystyczny i unikalny. Gdy klient potrafi się skupić, zdolność uczenia się i przyjmowania informacji znacznie się poprawia. Ta praktyczna metoda daje pewność, że przyswojone informacje czy pojęcia nie zostaną zapomniane. Dyslektyk pokonuje trudności w czytaniu, rozumieniu i interpunkcji. Klienci lubią metodę, która dobrze współgra z ich umysłami nastawionymi na koncepcje i rozumienie. Program pozwala odnosić przyjemność z powrotu do czytania. Osoba dyslektyczna zazwyczaj bardzo szybko robi postępy. Ich zdolność czytania ze zrozumieniem rozwija się wraz z ich rosnącą wiarą we własne możliwości.

W trakcie zajęć  rodzic również poznaje i ćwiczy z dzieckiem poszczególne techniki, tak żeby wspierać je we wdrożeniu nowo poznanych narzędzi w życie codzienne.

Po programie

Dowody badawcze sugerują, że dzieci korzystające z programu odnoszą następujące korzyści:
Zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia trudności w uczeniu się
Zwiększa się umiejętność rozpoznawania słów
Zwiększa się możliwość zakwalifikowanie się do programów adresowanych do dzieci uzdolnionych

Wyeliminuj problemy związane z dysleksją
i pozwól by Twój potencjał rozkwitał.

 

DYSLEKSJA POD KONTROLĄ

Marta Jarosiewicz

Metodyk Programów Korekcji Dysleksji Davisa®
Adres: ul. Sąchocka 2, Warszawa
tel. 731 108 360
e-mail: kontakt@dysleksjapodkontrola.pl 

 Profesjonalne usługi opisywane jako Programy Davisa®: Korekcja Dysleksji Davisa®, Opanowanie Symbolu Davisa®, Przywracanie Orientacji Davisa®, Opanowanie Matematyki Davisa®, mogą być prowadzone przez osoby przeszkolone i posiadające licencję nadaną przez Davis Dyslexia Association International.