O MNIE

Jestem licencjonowanym metodykiem Metody Davisa®

z certyfikatem Davis Dyslexia Association International w USA.

Jestem również członkiem Davis Learning Foundation w Wielkiej Brytanii.

O mnie

Moją pasją jest pomaganie ludziom w przezwyciężaniu kłopotów jakie sprawia szeroko rozumiana dysleksja.
Specjalizuję się w indywidualnych zajęciach korekcji dysleksji, deficytu uwagi (jak ADD i ADHD), dyskalkulii i dysgrafii Metodami Davisa®.
Pomagam dzieciom, młodzieży i dorosłym z dysleksją, nadpobudliwością i trudnościami w skupieniu pokonać trudności w uczeniu się i zmieniać się w pewnych siebie i zadowolonych ludzi.
Cenię osoby z dysleksją, zdając sobie sprawę, że są bardzo utalentowane i wyjątkowe ze względu na swoje obrazowe i koncepcyjne myślenie.

Zapoznałam się z książką Ronalda Davisa “Dar dysleksji”, kiedy usiłowałam znaleźć wspólny język z córką mającą dysleksję i wymyślić rozwiązanie dla jej zmagań z systemem szkolnym. Gdy po udziale w programie Korekty Dysleksji Davisa® córka zrobiła zaskakujące postępy w czytaniu ze zrozumieniem, postanowiłam przejść szereg szkoleń za granicą i zostać instruktorem Metod Korekty Dysleksji Davisa®.
Proces opanowania Metod Davisa® jest bardzo dogłębny. Obejmuje 2-letnie szkolenia, zadania, warsztaty, pracę samodzielną, studia przypadków i nadzorowane sesje.

Tu możesz sprawdzić moją certyfikację: kliknij.

Wyeliminuj problemy związane z dysleksją
i pozwól by Twój potencjał rozkwitał.

 

DYSLEKSJA POD KONTROLĄ

Marta Jarosiewicz

Metodyk Programów Korekcji Dysleksji Davisa®
Adres: ul. Sąchocka 2, Warszawa
tel. 731 108 360
e-mail: kontakt@dysleksjapodkontrola.pl 

 Profesjonalne usługi opisywane jako Programy Davisa®: Korekcja Dysleksji Davisa®, Opanowanie Symbolu Davisa®, Przywracanie Orientacji Davisa®, Opanowanie Matematyki Davisa®, mogą być prowadzone przez osoby przeszkolone i posiadające licencję nadaną przez Davis Dyslexia Association International.